INFRASTRUKTURA

Rezidenční komplex Hostivice Jih je místem, které svým obyvatelům poskytuje komfort a pohodu za rozumné ceny.
Podívejte se na video
Autobusová zastávka
Cyklostezky
 Centrum Prahy 25 minut
Restaurace 10 minut
Fitness klub 10 minut
Park 10 minut
Nákupní centrum 10 minut
Metro 10 minut
Škola 10 minut

rezidenční čtvrŤ Hostivice Jih

Komplex se skládá z 13 bytových domů s velkým počtem bytů spojených do jednoho architektonického projektu. Domy jsou postaveny klasickým způsobem z cihel. Fasády domů v komplexu jsou provedeny v různých pastelových barvách, což pomohlo nejen k harmonickému začlenění do krajiny, ale také vytvořilo nezvykle příjemnou životní atmosféru. Přízemní byty mají terasu s připojeným pozemkem od 56 do 320 m2 osazeným zelení a jsou od sebe rozděleny živým plotem. Od 1do 3 patra jsou byty vybaveny prostornými balkóny. Byty ve čtvrtém patře mají velkou terasu v rozsahu mezi 7 - 12 m2 v závislosti na dispozicích konkrétního bytu. Všechny budovy mají podzemní garáže a skladové prostory ve kterých lze mít uloženy kočárky, kola, jakož i jiné osobní věci.

Obchodní zóna Metropole Zličín

Obchodní centrum Metropole Zličín je oblastí stvořenou pro nákupy i zábavu. Nachází se zde více než sto obchodů se značkovým oblečením, tři hypermarkety, obchodní dům IKEA, vinotéky, pekárna, pobočky bank, fitcentrum, stomatologická klinika, veterinární klinika, cestovní kanceláře a agentury, kadeřnictví, centrum pro děti, čistírny, oprava obuvi, zámečnictví a také balení dárků. Do Metropole Zličín je možno zavítat nejen za účelem nákupů, ale také zde příjemné trávit volný čas. Je zde v provozu bowlingové centrum Best Bowling a multikino Cinema City, restaurace Burger king, KFC, McDonald’s, Pizza Francesco, Sushi noodles. Pokud si chcete dát něco sladkého je zde k dispozici například pekařství Bageterie Boulevard, kavárna s mraženými jogurty Frogurt nebo ovocné dezerty Fruitisimo.

Přírodní rezervace Hostivické rybníky

Komplex je situován v bezprostřední blízkosti (300m) přírodní rezervace Hostivické rybníky - přírodního parku sestávajícího z rybníků a lesa, kde je možno příjemně trávit čas, vyrazit na procházku do lesa, projít se podél rybníka a vychutnávat si přírodu. Cílem Vašich procházek může být například jeden ze tří rybníků v přírodní rezervaci, kde si můžete užívat pobyt v přírodě. Procházku můžete zakončit ve fitness centru v Břvích, kde se nacházejí kryté tenisové kurty, kurty na squash, bowling a sauna. Najdete tam také příjemnou restauraci s dobro kuchyní. 

restaurace pivovarský dvůr chýně

Pokud se rozhodnete vyrazit do obce Chýně, narazíte na místní restauraci Pivovarský dvůr, v které vaří vlastní pivo v měděných kotlích přímo v sále restaurace. Zatímco si budete užívat chuť čerstvě uvařeného piva se svojí rodinou nebo přáteli, zkuste se podívat do mapy okolí a zjistíte, že tento kout nedaleko Prahy nabízí nejrůznější možnosti rodinného odpočinku. 

cyklostezky

Oblast je protkána sítí cyklistických stezek, které Vás dovedou na jednu stranu až do údolí Divoké Šárky, k pláži na Džbánu, a na druhou stranu až k hradům Křivoklát, Točník, přes Koněpruské jeskyně nebo se zastávkou na hradě Karlštejn. Svoji cestu můžete zakončit u vltavské kaskády a obdivovat neuvěřitelnou krásu okolí. Co může být hezčí než projížďka na kole místy jako z obrazů. Po skončení projížďky uložíte svoje kola do skladu u Vašeho parkovacího místa.  

POLOHA

Obytný komplex Hostivice Jih se nachází 10 minut jízdy od stanice metra Zličín, která je umístěna v obchodním centru Metropole. Přímo u východu z metra můžete použít hromadnou dopravu a do obytného komplexu dojedete za 10 minut. Do centra Prahy je to 20 minut jízdy autem.                 
Vyberte si byt
Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním našich služeb souhlasíte s používáním souborů cookie
Souhlasím