Hostivice Jih

O PROJEKTU

Obytný komplex Hostivice Jih se nachází 10 minut jízdy od stanice metra Zličín, která je umístěna v obchodním centru Metropole. Přímo u východu z metra můžete použít hromadnou dopravu a do obytného komplexu dojedete za 10 minut. Do centra Prahy je to 20 minut jízdy autem.

Komplex se skládá z 13 bytových domů s velkým počtem bytů spojených do jednoho architektonického projektu. Domy jsou postaveny klasickým způsobem z cihel. Byty mají terasu s připojeným pozemkem od 56 do 320 m2 osazeným zelení a jsou od sebe rozděleny živým plotem. Od druhého do čtvrtého patra jsou byty vybaveny prostornými balkóny. Byty ve pátém patře mají velkou terasu v rozsahu mezi 7 - 12 m2 v závislosti na dispozicích konkrétního bytu.

Všechny budovy mají podzemní garáže a skladové prostory, ve kterých lze mít uloženy kočárky, kola. V domě C2 v přízemí bude umístěn obchod s potravinami a kavárna pro zajištění komfortu obyvatel tohoto sídliště a hned v sousedství bude oblast parku s cestičkami pro procházky.


GALERIE

Fotografie komplexu hotových bytů Hostivice Jih

VÝBĚR BYTŮ

Hostivice Jih
Interaktivní Seznam
Stačí 10%

kupní ceny a zbytek  před nastěhováním

více

INFRASTRUKTURA

Rezidenční komplex Hostivice Jih je místem, který svým obyvatelům poskytuje komfort a pohodu za rozumné ceny.
Další informace
Autobusová zastávka
Cyklostezky
 Centrum Prahy 25 minut
Restaurace 10 minut
Fitness klub 10 minut
Park 10 minut
Nákupní centrum 10 minut
Metro 10 minut
Škola 10 minut
Ivana Marušáková

Ivana Marušáková

ředitel prodeje

+420 725 720 401

Nákup nemovitostí je velmi důležitým krokem v životě každé osoby. Celým procesem prodeje Vás provedu s maximální pozorností. Poskytnu Vám veškeré potřebné informace od našeho prvního setkání až po předání bytu. Během prodeje Vám umožním prohlídku bytu, konzultaci s naším hypotečním poradcem, projednávání detailů.

Cookies nám pomáhají poskytovat naše služby. Používáním našich služeb souhlasíte s používáním souborů cookie
Souhlasím